KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13568620
nr 1356 8620
Sven Rydén
(f. 1925), Sverige
Tusch, Signerad, daterad -76, Katarinaberget. Motivet: 27x34 cm
Sven Rydén, född 1925 i Bollnäs, svensk tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:18:54
23/10 16:07:21
200 kr
26/10 17:14:26